BIOGRAFIA

Vladimír Swaton

Masírovaniu som sa začal venovať v roku 2001 v Prahe, kde som absolvoval základný kurz športovej a relaxačnej masáže. Ďalších 15 rokov som pôsobil v Londýne, kde som naberal prax a skúsenosti. Od roku 2016 pôsobím v Košiciach.

Na moju spirituálnu cestu objavovania a práce s energiami a s pozitívnym myslením som nastúpil v roku 1992, keď som absolvoval kurz Silvovej metódy nasledovaný kurzami Reiky I. a II. Túto dlhú púť poznania som zavŕšil v roku 2015 absolvovaním kurzu Reiky Majster Učiteľ.

Prevratnou zmenou v mojom živote bol dotyk a nasledovné absolvovanie metódy ONE BRAIN - psychologické poradenstvo a odbúravanie emocionálnych stresov , ktorú som úspešne ukončil v roku 2016, celých 21 rokov objavovania a práce s klientmi od jej začatia.

V posledných rokoch som absolvoval viacero certifikovaných kurzov ako Mäkké techniky, Myofasciálne techniky, Baňkovanie, Moxovanie, Reflexná masáž, Chiropraxia, Lymfodrenážna masáž, masáž Horúcimi lávovými kameňami a Japonská tlaková masáž Shiatsu. Masírovanie sa pre mňa stalo životným štýlom a moja zvedavosť ma neustále ženie dopredu zvyšovaním si mojej kvalifikácie.

Som veľmi otvorený a srdečný a teším sa na každého klienta, ktorý potrebuje zrelaxovať stuhnuté telo či nabrať novú životnú energiu.