Vyberte si...

  • Terapeutická masáž
  • Mäkké Techniky-odblokovanie krčnej chrbtice
  • Baňkovanie
  • Moxovanie
  • Reflexná Masáž Chodidiel
  • Shiatsu - Japonská tlaková masáž
  • Lymfodrenážna masáž tela
  • Kozmetická lymfodrenáž tváre
  • Masáž horúcimi lávovými kameňami

Terapeutická Masáž

Klasická masáž s implikáciou mäkkých techník je jeden z najúčinnejších spôsobov, ako pozitívne pôsobiť proti stresu a odbúravaniu napätia v svaloch. Pomáha pri celkovej stuhnutosti, bolestiach hlavy, zablokovanej krčnej chrbtici či migrénach. Prináša človeku celkové hlboké fyzické uvoľnenie aj psychickú vyrovnanosť. Doprajte si 60min hlbokého oslobodzujúceho relaxu.

Baňkovanie

Baňkovanie je súčasťou tradičnej čínskej medicíny, je to alternatívna liečiteľská metóda, ktorá využíva spojenie akupunktúrnych dráh s vnútornými orgánmi. Korene tejto metódy siahajú do dôb spred 5000 rokov. Baňkovanie sa používa nielen k uvoľneniu bolesti pohybového aparátu, ale aj k zmierneniu vnútorných problémov. Baňky tak pôsobia fyzikálne, reflexne ale aj metabolicky, ovplyvňujú pochody látkovej výmeny a v neposlednej miere stimulujú aj imunitu.

SHIATSU - Japonská Masáž


Japonská tlaková masáž SHIATSU využíva desiatky povrchových bodov na meridiánoch (energetických dráhach), aby stimulovala klientovu životnú energiu KI, ktorá nimi prúdi. Okrem prstov využíva terapeut aj dlane, zápästia, predlaktia, lakte, kolená a chodidlá. Energetické bloky, ktoré väčšinou pociťujeme ako bolesti, dokáže SHIATSU uvoľniť tým, že prečistí inkriminované miesta od nánosov nečistôt a uvoľní cestu plynulému toku. SHIATSU pomáha pri evidentných zdravotných problémoch spojených so zhoršenou funkciou orgánov tela, pretože tie sú súčasťou celého komplexu nášho organizmu. SHIATSU aktivuje funkcie orgánov, vytvára medzi nimi rovnováhu, uvoľňuje stres a nežiaduce napätie v tele, zmierňuje fyzické bolesti, únavu a zároveň dodáva energiu do oblastí, kde je jej nedostatok. Odstraňuje bolesti chrbta a hlavy, pomáha pri problémoch s trávením, pri zápche, povzbudzuje činnosť pohlavných a vnútorných orgánov a zároveň pôsobí ako prevencia . Pomáha stabilizovať podráždenosť, úzkostné stavy, nespavosť a zvyšuje obranyschopnosti tela

Pri SHIATSU sa používajú pasívne rotácie a preťahovacie cviky. Masírovaný leží na zemi, na špeciálnom futónovom matraci a preto môže terapeut využiť nielen ruky, ale hlavne celú váhu svojho tela. SHIATSU sa robí cez voľné oblečenie, je preto vhodná voľba aj pre ostýchavé osoby. Doprajte si 120min Japonského umenia dotyku.

...SHIATSU uvoľňuje telo i myseľ...


Ručná Lymfodrenáž telaCítite sa opuchnutý, bez energie? Ste po operácii? Lymfodrenáž je jediný fyziologicky spôsob ošetrenia kože a podkožia, ktorý môže spôsobiť ich regeneráciu. Lymfodrenážnou masážou sa vaše telo zbaví opuchov, výrazne sa zlepší odvod odpadových látok z tela a detoxikácia, zmiernia sa bolesti v končatinách, zlepší sa hojenie rán po operáciách a posilníte imunitu. 120min regenerácie, ktorú určite oceníte

Reflexná Masáž Chodidiel


Počiatok reflexnej masáže sa datuje do doby 4000 r p.n.l. Reflexnou masážou stimulujeme plôšky na povrchu chodidiel, ktore sú priamo napojené na naše vnútorne orgány. Pomáha telu odstraňovať toxíny z tela, znižuje napätie organizmu a znovunavracia prirodzený stav ľudského tela.

Masáž Horúcimi Lávovými Kameňmi

Pripravujeme!

Hot Stone masáž je starobylá liečebná procedúra, kde lávove kamene boli využívané pre svoju schopnosť pomáhat liečiť, odoberať negatívnu energiu, odstraňovať bolesť a stimulovať akupresúrne body. Striedanie dvoch teplotných extrémov má blahodarný a liečiaci vplyv na naše telo, telo prechádza hlbokým uvoľnením a intenzívnym detoxikačným procesom.

Hot Stone masáž umožňuje neopísateľne príjemnú a hlbokú relaxaciu...